Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole


Jak co roku z niecierpliwością czekaliśmy na przyjście wiosny. I jak zwykle przywitaliśmy ją niezwykle radośnie i  kolorowo.

Pierwszy Dzień Wiosny napełnił nasze serca optymizmem i pozytywną energią. W całej szkole zapanowała atmosfera wiosennej zabawy. Tańce, śpiewy, wesołe przebrania, barwne dekoracje i pyszne smakołyki sprawiły, iż był to wyjątkowy dzień dla całej społeczności szkolnej.

W wiosennej kawiarence uczniowie mogli delektować się smakiem ciast, babeczek, galaretek, a nawet na bieżąco przygotowywanych gofrów czy tostów.

Dla chętnych przewidziano tańce i kącik malowania twarzy.

Odbył się również pokaz wiosennej mody oraz konkurs na najpiękniej ozdobione wielkanocne jajko, w którym, oprócz uczniów, wzięła udział także dyrekcja szkoły, nauczyciele i panie pedagog. Talent oraz artystyczna kreatywność uczestników zasługują na prawdziwe uznanie, a cztery najbardziej atrakcyjne pisanki można licytować na szkolnej stronie fb https://www.facebook.com/sp40bydgoszcz?locale=pl_PL

 

Jak w ubiegłych latach zadbaliśmy także o otoczenie naszej szkoły. Na rabatkach pojawiły się kolorowe bratki, krokusy i narcyzy. Kwiatki pięknie się prezentują i cudownie pachną.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców wiosennych konkursów:

1.     Najbardziej wiosenne stoisko kawiarenkowe – klasa 5a

2.     Najpiękniejsze wielkanocne jajko – klasa 7a

3.     Najciekawsza kreacja wiosenna – Karolina Czajkowska z klasy 1a

Wyróżnienia dla Kajetana Dutkiewicza i Mikołaja Zbierzchowskiego z klasy 7b.

Radzie Rodziców ZS 24 oraz Radzie Osiedla Osowa Góra serdecznie dziękujemy za sfinansowanie nagród.

Z przyjemnością informujemy również, iż dochód z wiosennej kawiarenki w wysokości 1090,21 zł zostanie przekazany na bydgoskie Schronisko dla Zwierząt.

Ach, ta wiosna!