Nauczyciele


Dyrektor –      mgr inż. Leszek Sobieraj

Wicedyrektor – mgr Dorota Podpinka

 

WYCHOWAWCY KLAS w roku szkolnym 2021/2022:

Szkoła Podstawowa nr 40:

0: mgr Arleta Lubrant

1a: mgr Katarzyna Orcholska

1b: mgr Mariola Wolnik

1c: mgr Sandra Puchalska

2a: mgr Urszula Jadzińska

2b: mgr Joanna Badyniak

3a: mgr Renata Myślińska

3b: Martyna Wawrzynowicz

4a: mgr Luiza Bromberek

4b: mgr Katarzyna Sztuba

5a: mgr Anna Theuss

5b: mgr Agnieszka Wiśniewska

6a: mgr Marzena Wachowska

7a: mgr Beata Szot

7b: mgr Lidia Kliniewska

7c: mgr Katarzyna Iwańska

7d: mgr Violetta Kozłowska

8a:  dr  Krzysztof Kultys

8b: mgr Iwona Witkowska

8c: mgr Anna Wiśniewska

8d: mgr Marta Kowalczyk-Wojtkowiak

 

XII Liceum Ogólnokształcące:

I A: mgr Anna Butowska

II A: mgr Jarosław Szczepaniak

III A: mgr Jacek Kurowski

III B: mgr Aleksandra Geburczyk

 

 NAUCZYCIELE ZS 24 w roku szkolnym 2021/2022:

Edukacja wczesnoszkolna:

  • mgr Joanna Badyniak
  • mgr Urszula Jadzińska
  • mgr Arleta Lubrant
  • Martyna Wawrzynowicz
  • mgr Renata Myślińska
  • mgr Katarzyna Orcholska
  • mgr Dorota Podpinka
  • mgr Sandra Puchalska
  • mgr Mariola Wolnik

 

Język polski i przedmioty humanistyczne:

  • mgr Katarzyna Sztuba (język polski, język angielski)
  • mgr Marzena Wachowska (język polski)
  • mgr Agnieszka Winiecka (język polski, język angielski)
  • mgr Iwona Witkowska (język polski)
  • mgr Anna Wiśniewska (język polski)
  • mgr Agnieszka Wiśniewska (język polski)
  • mgr Aleksandra Geburczyk (język angielski)
  • mgr Beata Szot (język angielski, podstawy przedsiębiorczości, doradztwo zawodowe)
  • mgr Katarzyna Nawrocka (język angielski)
  • mgr Małgorzata Lutowska (język niemiecki)
  • mgr Anna Tomaszewska (język niemiecki)
  • mgr Violeta Kozłowska (historia, wiedza o społeczeństwie)
  • mgr Jacek Kurowski (historia, wiedza o społeczeństwie)
  • mgr Mariola Wolnik (historia)

Matematyka i przedmioty ścisłe (w tym: przyrodnicze):

  • mgr Katarzyna Iwańska (matematyka)
  • mgr Anna Theuss (matematyka)
  • mgr Lidia Kliniewska (matematyka)
  • mgr Luiza Bromberek (matematyka)
  • mgr inż. Leszek Sobieraj (chemia)
  • mgr Marcin Garbulski (fizyka, chemia, informatyka)
  • mgr Maciej Kosmala (zaj. komputerowe, zaj. techniczne, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa)
  • mgr Marta Sobocińska (biologia)
  • mgr Celina Janas (biologia)
  • mgr Anna Butowska (geografia)
  • mgr Anna Tomaszewska (geografia)

Przedmioty artystyczne:

  • mgr Danuta Michałowska (zaj. artystyczne, plastyka)
  • mgr Marta Kowalczyk – Wojtkowiak (muzyka, wiedza o kulturze, filozofia)

Wychowanie fizyczne:

  • mgr Mirosław Jarosz
  • dr Krzysztof Kultys
  • mgr Jolanta Lewandowska
  • mgr Jarosław Szczepaniak

Religia:

  • mgr Wojciech Ciołek
  • mgr Małgorzata Wełnińska – Ginther
  • mgr Radosław Wnuk

Pedagogiczne etaty wspierające:

  • mgr Klaudia Franczak-Kocieniewska (pedagog szkolny)
  • mgr Joanna Gabruś (nauczyciel wspomagający)
  • mgr Małgorzata Kaczmarek (nauczyciel logopeda/wychowawca świetlicy)
  • mgr Lucyna Kletkiewicz (wychowawca świetlicy)
  • mgr Agnieszka Nowak – Florczak (nauczyciel wspomagający)
  • mgr Aleksandra Niemczyk-Zając (nauczyciel wspomagający)
  • mgr Piotr Schutta (nauczyciel wspomagający)
  • mgr Anna Wiśniewska (nauczyciel bibliotekarz)
  • mgr Anna Zamojda (nauczyciel bibliotekarz/wychowawca świetlicy)
  • mgr Ewa Ziółkowska (pedagog szkolny)