Smakołyki, zabawa i atrakcje, czyli Dzień Dziecka w ZS nr 24…


Dzień Dziecka to święto, na które z niecierpliwością przez cały rok czekają wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Dnia 28.05 dzieci mogły uczestniczyć w różnorodnych atrakcjach specjalnie dla nich przygotowanych. Tradycją naszej szkoły jest przygotowanie przez firmę „Białkowski. Zamki Dmuchane” niesamowitego placu zabaw złożonego z dmuchanych atrakcji: zjeżdżalni, zamków i trampolin. Po intensywnej zabawie dzieci mogły odpocząć na pikniku, zjeść watę cukrową, popcorn i inne łakocie.

Całość imprezy wsparła Rada Rodziców naszej szkoły za co serdecznie dziękujemy!!!

Życzymy wszystkim naszym uczniom, aby zawsze mieli odwagę być sobą i śmiało podążali za swoimi marzeniami, bo prawdziwa mądrość polega na słuchaniu swojego serca i byciu dobrym dla innych. Wszystkiego najlepszego!!!