Promocja XII Liceum na Forum Szkół CV 2024


 

We wtorek uczniowie klasy policyjnej oraz klasy psychologiczno-pedagogicznej naszego liceum wzięli udział w targach promujących szkoły średnie w Hali Sportowo-Widowiskowej „Immobile Łuczniczka”. Uczniowie klas siódmych i ósmych zapoznali się z ofertą edukacyjną przygotowaną przez Miasto Bydgoszcz.

Promocję klasy policyjnej wsparli funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy organizując namioty promocyjne oraz policyjne motory. Młodzież kilkukrotnie zaprezentowała pokaz musztry oraz ruchu drogowego, co cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów. Na stoisku naszej placówki można było otrzymać informacje od uczniów o profilach liceum oraz promocyjne długopisy, smycze do kluczy oraz lizaki z kodem QR. Uczniowie klasy psychologiczno-prawnej, ubrani w togi zachęcali przyszłych uczniów do eksperymentów psychologicznych oraz rozpraw na sali sądowej.

Szczególne podziękowania dla uczniów, którzy promowali XII LO oraz nauczycieli: Jarosława Szczepaniaka, Mirosława Jarosza, Violetty Kozłowskiej oraz Małgorzaty Kaczmarek za organizację promocji.

Zapraszamy uczniów zainteresowanych ofertą ZS nr 24 na drzwi otwarte, które odbędą się 20 kwietnia o godzinie 9.00 przy ul. Puszczykowej 11. W programie m.in. samoobrona, musztra, strzelnica, tor przeszkód, kryminalistyka, stanowisko psychologiczno-prawne.