GRUDNIOWY KONCERT ŚWIĄTECZNY


Cóż to było za cudowne przeżycie!

W piątek, 15 grudnia mieliśmy możliwość przenieść się w magiczny, świąteczny czas…

Goście wydarzenia, których przywitał mgr inż. Leszek Sobieraj, dyrektor szkoły podziwiali przepiękne dekoracje, grę świateł i kostiumy małych artystów a przede wszystkim zachwycili się występami uczniów klas 0-3, którzy wykonali przedstawienia teatralne i piosenki świąteczne. Wstążki, pompony, świecące peleryny, lampiony, świece elektryczne to tylko część rekwizytów, które urozmaiciły niezwykle ciekawe i poruszające występy.

Nasze muzyczne spotkanie było także okazją do wspólnego zaśpiewania znanych, pięknych zimowych piosenek, które przedstawił szkolny chór.

Części artystycznej towarzyszyła kawiarenka szkolna, gdzie można było zjeść pyszne ciasta przygotowane przez rodziców.

Serdecznie dziękujemy Joannie Badyniak, Marioli Wolnik, Renacie Myślińskiej, Martynie Wawrzynowicz, Annie Zamojdzie, Arlecie Lubrant, Urszuli Jadzińskiej, Katarzynie Orcholskiej, Sandrze Puchalskiej, Annie Kornat za organizację przedstawienia i przygotowanie uczniów do występów, Małgorzacie Kaczmarek za przygotowanie wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu, kawiarenki oraz rodzicom za smaczne ciasta.

Życzymy wszystkim dobrego świątecznego czasu!