Gratulacje dla kadry pedagogicznej ZS nr 24 im. M. Rejewskiego w Bydgoszczy!


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dyrektor szkoły, mgr inż. Leszek Sobieraj oraz mgr Violetta Kozłowska otrzymali nagrodę Prezydenta Miasta Bydgoszczy za osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz realizację innych zadań statutowych placówki. Miejskie uroczystości odbyły się 12 października w Kinoteatrze przy ul. Dwernickiego. Wyróżnienia 141 nauczycielom i 12 dyrektorom szkół i placówek oświatowych wręczył Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski i Przewodnicząca Rady Miasta Monika Matowska. Serdecznie gratulujemy!

W dniu 25 października 2023 roku w Auli Novum Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy wręczono odznaczenia resortowe. Nagrodę Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty otrzymała mgr Katarzyna Iwańska, natomiast Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymała mgr Iwona Witkowska. W czasie spotkania odznaczenia państwowe odebrało łącznie 95 osób, natomiast odznaczenia resortowe z rąk Marka Gralika, kujawsko-pomorskiego kuratora oświaty otrzymało 69 nauczycieli z Bydgoszczy.

Jesteśmy niezwykle dumni z naszych pedagogów. Dziękujemy za twórcze podejście do pracy, za wiele ciekawych pomysłów i inicjatyw, które zostały docenione i wyróżnione.

Składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom i pedagogom. 
Życzymy, aby niełatwa misja nauczyciela przyniosła satysfakcję z pracy i dumę z wykonywania wyjątkowego zawodu.