Dzień Edukacji Narodowej w ZS24.

W ten szczególny dzień uczniowie szkoły podstawowej pod kierunkiem Pani Marioli Wolnik przygotowali niezwykle ciekawą i ekspresyjną akademię.  Wyjątkowość apelu polegała na wcieleniu się uczniów w rolę nauczycieli, co było bardzo zabawne i odkrywcze. Konkursy i gry dla nauczycieli pozwoliły na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery, natomiast doniosłość uroczystości podkreślił szkolny chór pod kierunkiem Pani Anny Kornat. Dyrektor szkoły, Pan Leszek Sobieraj podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków wszystkich pracowników placówki życząc satysfakcji i radości z wykonywanej pracy.

W imieniu wszystkich pracowników ZS24 składamy serdeczne podziękowania  Radzie Rodziców za ufundowanie pysznego tortu.