Dzień z siatkówką w ZS24.


W dniu 20.06.2023 r. odbył się coroczny mecz piłki siatkowej. Po jednej stronie siatki stanęła drużyna nauczycieli z ZS24, a po drugiej reprezentacja uczniów XII LO. Spotkania te mają długą tradycję, zawsze są emocjonujące i ciekawe do oglądania dla licznie przybyłych kibiców – uczniów SP 40 i XII LO. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był piąty set, tzw. tie-break. Tym razem rywalizacja zakończyła się zwycięstwem zespołu uczniowskiego 3:2. Zespół nauczycielski już zgłasza chęć rewanżu, ale na to trzeba będzie poczekać minimum do rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
 
Po meczu głównym, odbył się turniej drużyn mieszanych klas policyjnych o Mistrzostwo XII Liceum Ogólnokształcącego. Rywalizację wygrała klasa pierwsza klasa, w pokonanym polu pozostawiając reprezentacje klas trzeciej i drugiej. Brawo młodzież.
Sympatyczny dzień z siatkówką za nami, czas na wakacje, a po nich kolejne sportowe emocje w ZS24.