Konkurs rozstrzygnięty.


Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczno-językowy w ramach projektu Erasmus+ „Love Music, Love yourself!” został rozstrzygnięty! Zadaniem uczniów było wykonanie obrazkowego słownika muzycznego w języku polskim i angielskim w nawiązaniu do instrumentów muzycznych krajów partnerskich projektu: Turcji, Macedonii Północnej, Rumunii oraz Hiszpanii.
Otrzymaliśmy od uczniów aż 27 prac konkursowych!
Z ciekawością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!
Po długich naradach jury konkursowe wybrało trzy zwycięskie prace w kategorii wiekowej uczniów klas 1-3 (I miejsce – Antoni Witucki z klasy 2c, II miejsce – Zuzanna Lewandowska z klasy 1a, III miejsce – Kateryna Kryviuk z klasy 3b) oraz cztery prace w kategorii wiekowej uczniów klas 4-8 (I miejsce – Marta Łaszcz z klasy 8d, II miejsce – Zuzanna Makowska z klasy 8c, III miejsce ex aequo – Amelia Czyż i Nina Staśkiewicz z klasy 8d oraz Marcel Wilkowski z klasy 6a).
Gratulujemy!!!