SREBRNE MEDALE REPREZENTACJI DZIEWCZĄT

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 40 W FINALE KUJAWSKO – POMORSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – FESTIWAL SZTAFET!!!!
Reprezentacja Dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 40 uczestniczyła w Finale Kujawsko – Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Festiwal Sztafet.
Zawody odbyły w dniu 23.09.2022 r., się na stadionie lekkoatletycznym Zawiszy Bydgoszcz. Startowały najlepsze reprezentacje szkolne z województwa kujawsko-pomorskiego. W tej stawce, w konkurencji: sztafeta olimpijska dziewcząt (kategoria klas 7 – 😎 drużyna zajęła II miejsce, zdobywając srebrne medale. Sztafeta olimpijska to połączenie biegu czterech zawodników na dystansie 800 m – 400 m – 200 m i 100 m.
Nasz zespół wystąpił w składzie: Urszula Dorna (8d), Patrycja Hejmej (8a), Amelia Czyż (8d), Nina Staśkiewicz (8d), rezerwową była Vanessa Bertling (8d).
Dziękujemy i gratulujemy naszym uczennicom sukcesu i godnego reprezentowania szkoły. Niebawem kolejne zawody, życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunami zespołu byli nauczyciele wychowania fizycznego, Panowie Jarosław Szczepaniak i Mirosław Jarosz.