KONKURS NA LOGO PROJEKTU UNIJNEGO Z ERASMUS – „LOVE MUSIC, LOVE YOURSELF”


Muzyka to droga do wyrażenia i zrozumienia siebie, rodzaj terapii oraz sposób na wsłuchanie się w siebie. Zgodnie z tą myślą nasza szkoła realizuje projekt unijny, którego celem jest zachęcenie młodszych i starszych uczniów ZS24 do poznawania, słuchania i tworzenia muzyki oraz nauki języka angielskiego.

Elementem projektu jest konkurs na logo. Praca może być wykonana techniką komputerową lub jako rysunek. Logo powinno zawierać:

  1. Tytuł projektu: „Love Music, Love Yourself”
  2. Logo Erasmusa
  3. Flagi uczestników projektu tj. Hiszpania, Turcja, Rumunia, Macedonia i Polska
  4. Projekt kierowany jest do uczniów klas 4 – 8 SP i LO.
  5. Logo powinno być przejrzyste (bez zbędnych, nieczytelnych szczegółów).
  6. Termin: do 15 stycznia należy przesłać plik z opisem (imię i nazwisko ucznia, klasa) do Katarzyny Nawrockiej na Teams. Rysunki można oddawać w szkole, proszę pamiętać o podpisaniu pracy) do p. Katarzyny Nawrockiej lub sekretariatu.
  7. Zwycięskie prace będą reprezentowały naszą szkołę w projekcie i wezmą udział w głosowaniu na najlepsze logo z różnych krajów.