Jarmark bożonarodzeniowy w ZS24

W dniach 15-16 grudnia odbył się w naszej szkole niemiecko-brytyjski jarmark bożonarodzeniowy. Zaangażowanie uczniów było ogromne. Na pięknie udekorowanych stołach wystawili na sprzedaż mnóstwo własnoręcznie zrobionych stroików świątecznych oraz najrozmaitsze pyszności z dołączonymi przepisami w języku niemieckim lub angielskim. O stworzenie wyjątkowej atmosfery zadbali uczniowie, którzy grali na instrumentach i śpiewali kolędy oraz piosenki świąteczne w trzech językach. Podczas jarmarku świątecznego zebrano łącznie 3820 zł. Cały dochód został przekazany na leczenie nauczycielki ZS24, Pani Kamili Wyrębskiej. DZIĘKUJEMY NASZYM WSPANIAŁYM UCZNIOM I ICH RODZICOM, KTÓRZY KOLEJNY RAZ UDOWODNILI, ŻE MOŻNA NA NICH LICZYĆ!