Gratulacje dla marysi z klasy 3a

Marysia Kurek z klasy 3a po raz kolejny osiąga sukces i zdobywa zaszczytne 3miejsce w Międzynarodowym konkursie judo
Brawo Marysia!

sukces FABIANA

Brawo Fabian!
Z przyjemnością informujemy, iż Fabian Ruciński z 1c zajął I miejsce w konkursie wojewódzkim „Moja książka moimi oczami” – ilustracja do ulubionej książki, zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy. Laureat przedstawił bohaterów ulubionej części J.K. Rowling „Harry Potter i komnata tajemnic”. Jesteśmy bardzo dumni z Fabiana, gdyż konkurencja była bardzo duża- wpłynęło 211 prac! Serdecznie gratujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Wizyta w szkole partnerskiej Ersamus+

W dniach 14-16 marca nauczyciele koordynujący projekt Erasmus+ „Love music, love yourself” gościli w szkole partnerskiej w Hiszpanii (Mallorca) w ramach wymiany dobrych praktyk i planowania przyszłych działań. Uczniowie hiszpańskiej szkoły przygotowali dla nas występ grupy perkusyjnej oraz pokazy tańców regionalnych. W czasie wizyty obserwowaliśmy nowatorskie metody nauczania gry na instrumentach smyczkowych i perkusyjnych w szkole partnerskiej w Felantix  oraz w szkole o profilu dodatkowego kształcenia muzycznego na poziomie podstawowym. Mieliśmy również okazję wysłuchać koncertu pianistycznego i odwiedzić Muzeum poświęcone Fryderykowi Chopinowi w Valldemossa, gdzie spędził ostatnie lata swojego życia.