Wyniki Kangura Matematycznego


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zebrania z rodzicami i drzwi otwarte.

18 maja @ 16:00 - 19:00

ZEBRANIA Z RODZICAMI Klasy 1-3 SP      Godzina 16:00-17:00

  • 1a – mgr Katarzyna Orcholska sala nr 3
  • 1b – mgr Mariola Wolnik sala nr 10
  • 1c – mgr Sandra Puchalska (w zastępstwie p. K. Franczak-Kocieniewska) sala nr 1
  • 2a – mgr Urszula Jadzińska sala nr 5
  • 2b – mgr Joanna Badyniak sala nr 4
  • 3a – mgr Renata Myślińska sala nr 2
  • 3b – Martyna Wawrzynowicz sala nr 11

DRZWI OTWARTE ZS 24  godzina 17:00-18:00

Język polski i przedmioty humanistyczne:

  • mgr Katarzyna Sztuba (język polski, język angielski) – sala nr 19
  • mgr Marzena Wachowska (język polski) – sala nr 15
  • mgr Agnieszka Winiecka (język polski, język angielski) – sala nr 22
  • mgr Iwona Witkowska (język polski)- sala nr 14
  • mgr Anna Wiśniewska (język polski) – biblioteka
  • mgr Agnieszka Wiśniewska (język polski) – sala nr 9
  • mgr Aleksandra Geburczyk (język angielski) – sala nr 7
  • mgr Beata Szot (j. ang., podst. przedsięb., doradz. zawod.) – nieobecna
  • mgr Katarzyna Nawrocka (język angielski) – sala nr 15
  • mgr Arleta Kaźmierska-Urbanek (język angielski) – sala nr 16
  • mgr Małgorzata Lutowska (język niemiecki) – sala nr 22
  • mgr Anna Tomaszewska (język niemiecki) – sala nr 21
  • mgr Violeta Kozłowska (historia, wiedza o społeczeństwie) sala nr 17
  • mgr Jacek Kurowski (historia, wiedza o społeczeństwie) sala nr 18
  • mgr Mariola Wolnik (historia) sala nr 10

Matematyka i przedmioty ścisłe (w tym: przyrodnicze):

  • mgr Katarzyna Iwańska (matematyka) sala nr 13
  • mgr Anna Theuss (matematyka) sala nr 8
  • mgr Lidia Kliniewska (matematyka) sala nr 24
  • mgr Luiza Bromberek (matematyka) sala nr 7
  • mgr Marcin Garbulski (fizyka, chemia, informatyka) pokój nauczycielski
  • mgr Maciej Kosmala (zaj. tech., informat., edu. dla bezp.) nieobecny
  • mgr Marta Sobocińska (biologia) pokój nauczycielski
  • mgr Celina Janas (biologia) pokój nauczycielski
  • mgr Anna Butowska (geografia) sala nr 25
  • mgr Anna Tomaszewska (jęz. niem. geografia) sala nr 22

 

Przedmioty artystyczne:

  • mgr Danuta Michałowska (zaj. artystyczne, plastyka) pokój nauczycielski
  • mgr Marta Kowalczyk – Wojtkowiak (muzyka, wiedza o kulturze, filozofia) sala nr 11

Wychowanie fizyczne:

  • mgr Mirosław Jarosz – pokój nauczycielski
  • dr Krzysztof Kultys – sala nr 26
  • mgr Jolanta Lewandowska – pokój nauczycielski
  • mgr Jarosław Szczepaniak – sala nr 23

Religia:

  • mgr Wojciech Ciołek- nieobecny
  • mgr Małgorzata Wełnińska – Ginther – pokój nauczycielski
  • mgr Radosław Wnuk – pokój nauczycielski 

Pedagogiczne etaty wspierające:

  • mgr Klaudia Franczak-Kocieniewska (pedagog szkolny)- gabinet pedagoga
  • mgr Ewa Ziółkowska (pedagog szkolny) gabinet pedagoga
  • mgr Iryna Zapriagalo (psycholog) – sala nr 21
  • mgr Joanna Gabruś (nauczyciel wspomagający) – pokój nauczycielski
  • mgr Agnieszka Nowak – Florczak (nauczyciel wspomagający)- pokój nauczycielski
  • mgr Aleksandra Niemczyk-Zając (nauczyciel wspomagający) –pokój nauczycielski
  • mgr Piotr Schutta (nauczyciel wspomagający)- pokój nauczycielski
  • mgr Anna Zamojda (nauczyciel bibliotekarz/wychowawca świetlicy) – świetlica
  • mgr Lucyna Kletkiewicz – świetlica
  • mgr Małgorzata Kaczmarek (logopeda/wychowawca świetlicy) –gabinet logopedy

ZEBRANIA Z RODZICAMI Klasy 4-8 SP  i I-III LO  godzina 18:00 – 19:00

  • 4a – mgr Luiza Bromberek (matematyka) sala nr 7
  • 4b – mgr Katarzyna Sztuba (język polski, język angielski) – sala nr 19
  • 5a – mgr Anna Theuss (matematyka) sala nr 8
  • 5b – mgr Agnieszka Wiśniewska (język polski) – sala nr 9
  • 6a – mgr Marzena Wachowska (język polski) – sala nr 15
  • 7a – mgr Beata Szot (j. angielski., przedsięb., doradz. zawod.) – nieobecna
  • 7b – mgr Lidia Kliniewska (matematyka) sala nr 24
  • 7c – mgr Katarzyna Iwańska (matematyka) sala nr 13
  • 7d – mgr Violeta Kozłowska (historia, wiedza o społeczeństwie) sala nr 17
  • 8a – dr Krzysztof Kultys – sala nr 26
  • 8b – mgr Iwona Witkowska (język polski)- sala nr 14
  • 8c – mgr Anna Wiśniewska (język polski) – biblioteka
  • 8d – mgr Marta Kowalczyk – Wojtkowiak – sala nr 11
  • IA LO – mgr Anna Butowska – sala nr 25
  • IIA LO – mgr Jarosław Szczepaniak – sala nr 23
  • IIIA LO – mgr Jacek Kurowski – sala nr 18

Szczegóły

Data:
18 maja
Godzina:
16:00 - 19:00