Witaj szkoło!

„Wybiła już godzina. Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna.”

W poniedziałek (2 września) w Zespole Szkół nr 24 odbyły się dwie uroczyste akademie z okazji inauguracji roku szkolnego 2024/2025. Na pierwszym apelu o godzinie 9.00 powitano po powrocie z wakacji dzieci z klas 1-4, a tuż potem uczniów klas 5-8 oraz LO.

Szczególnie serdecznie zostali przyjęci uczniowie wstępujący w mury naszej szkoły, czyli piewszoklasiści SP40 i XII LO.

Pan Dyrektor, Leszek Sobieraj, skierował do nich ciepłe słowa wsparcia oraz życzył wspaniałych wyników w nauce i osiągnięcia postawionych przed sobą celów.

Krótkie programy artystyczne zakończyły obie uroczystości. Jednym słowem rozpoczynamy czas wytężonej pracy, doskonalenia umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń, a także odliczania chwil do… kolejnych wakacji.

Życzymy wszystkim powodzenia i czerpania radości z każdego dnia w naszej szkole!