Koncert kolęd i pastorałek


Koncert kolęd w naszym Zespole Szkół nr 24 był niezwykłym wydarzeniem, które mamy nadzieje, że na długo pozostanie w pamięci uczniów, nauczycieli, rodziców oraz pracowników. Klasa 3b pod wodzą swojej wychowawczyni, pani Marioli Wolnik, przygotowała niezwykłe polskie tradycyjne Jasełka, które w niezwykły sposób poruszyły serca wszystkich obecnych.
 
Uczniowie z ogromnym entuzjazmem zaangażowali się w przygotowania do koncertu. Wspólnie uczyli się tekstów kolęd, doskonalili swoje umiejętności aktorskie i muzyczne, aby zaprezentować publiczności niezapomniane widowisko. Ich starania zdecydowanie nie poszły na marne, ponieważ ich występ był pełen emocji i autentyczności, co poruszyło serca zgromadzonych.
 
Nie można zapomnieć o nauczycielach, którzy również włączyli się w przygotowania do koncertu. Pani Małgorzata Wełnińska-Ginther, pani Anna Kornat oraz ksiądz Paweł Rybka wsparli uczniów poprzez grę na instrumentach muzycznych, co wzbogaciło występ o piękną oprawę dźwiękową.
 
Podczas koncertu dyrektor szkoły mgr inż. Leszek Sobieraj złożył wszystkim świąteczne życzenia, podkreślając wagę wspólnoty i ciepła rodzinnego w okresie świątecznym. Jego słowa dodatkowo podkreśliły atmosferę tego wyjątkowego przedświątecznego spotkania.
 
Całe wydarzenie było nie tylko okazją do prezentacji artystycznych umiejętności uczniów, ale także do budowania więzi społeczności szkolnej. Koncert kolęd był pięknym przykładem współpracy, zaangażowania i wzajemnego wsparcia, które są nieodłącznymi elementami świąt Narodzenia Pańskiego.