Pasowanie na ucznia SP40


Poloneza czas zacząć… Tanecznym krokiem w rytmie poloneza 23 października 2023r.uczniowie klas pierwszych naszej szkoły, zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności szkolnej i “zdali egzamin na ucznia”. W uroczystości Ślubowania brała udział Dyrekcja szkoły, uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami i rodzicami oraz delegacja kolegów i koleżanek ze starszej klasy.
Gotowi, odświętnie ubrani i przejęci uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w programie artystycznym. Po tych wysiłkach w podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie ślubowali być dobrymi Polakami i godnie reprezentować szkołę. Po złożeniu ślubowania dyrekcja szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Od tej chwili, mali uczniowie stali się nowymi członkami naszej szkolnej społeczności.
Wszystkim pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!