FESTIWAL SZTAFET


Lekkoatletyczna Reprezentacja SP 40, w dniu 13.09.2022 r, uczestniczyła  w zawodach sportowych – Festiwal Sztafet. Miejscem rozegrania wszystkich konkurencji był stadiom bydgoskiego Zawiszy.

Nasze drużyny mogą pochwalić się dużymi sukcesami:

· Dziewczęta, w kategorii klas 7 – 8 zajęły II miejsce, zdobywając srebrne medale. Skład sztafety stanowiły: Urszula Dorna (8d), Patrycja Hejmej (8a), Amelia Czyż (8d), Nina Staśkiewicz (8d).

· W młodszej kategorii, dziewcząt z klas 5 – 6, nasze reprezentantki zajęły miejsce tuż za podium, czyli IV. Ta drużyna biegła w składzie: Katarzyna Gryczewska (6a), Antonina Tyc (6b), Martyna Wróblewska (6a), Helena Gilewska (6b).

· Szkołę reprezentowali również chłopcy, którzy w składzie: Kajetan Dutkiewicz (6b), Piotr Kompa – Mróz (6a), Mateusz Piecuch (6a), Kacper Budzyński (6a), uplasowali się na VII miejscu.

Naszym uczniom gratulujemy sukcesów i godnego reprezentowania szkoła, a nauczycielom przygotowującym zawodników, czyli Pani Jolancie Lewandowskiej i Panom Jarosławowi Szczepaniakowi i Mirosławowi Jaroszowi składamy podziękowania.