JAKUB DUTKIEWICZ FINALISTĄ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU INTERDYSCYPLINARNEGO O WIELKICH POLAKACH


 

23 marca w Toruniu odbył się uroczysty finał Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach, którego tegoroczną bohaterką była gen. bryg. prof. dr hab. Elżbieta Zawacka. Konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz patronatami: Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, prezydentów największych miast Województwa i Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Celem jest wychowanie do wartości poprzez pokazanie postaci Wielkich Polaków, szczególnie związanych z regionem kujawsko-pomorskim i rozwijanie interdyscyplinarnych umiejętności łączenia wiedzy i praktyki z różnych dziedzin naukowych.

Z radością informujemy, że Jakub Dutkiewicz – uczeń klasy 8d został jego finalistą.

Gratulujemy!