NIEZWYKŁA WYSTAWA W SZKOLNEJ BIBLIOTECE


Zapraszamy na wystawę pokonkursową na najpiękniejszą pacynkę, kukiełkę, marionetkę „Wybrana postać bajkowa” będącą elementem realizacji „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Konkurs skierowany był do uczniów klas 4a i 4b. Na konkurs wpłynęło 40 prac. Prace były oceniane w trzech kategoriach: marionetki, kukiełki i pacynki. Jury wzięło pod uwagę pomysłowość, estetykę pracy, trwałość konstrukcji, walory plastyczne, oryginalność, ogólne wrażenie artystyczne, dobór i wykorzystanie materiałów. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem biblioteki ZS 24. Wystawa lalek, na którą zapraszamy codziennie w godzinach otwarcia biblioteki szkolnej, przeniesie w bajkowy świat. Wszystkie zaprezentowane prace to małe dzieła sztuki, które zachwycają, wzruszają i dostarczają wielu ciekawych refleksji oraz niezapomnianych emocjonalnych doznań.