ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLASY MATURALNEJ


29 kwietnia 2022 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy maturalnej.  Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego nastąpiło przekazanie  Klucza Wiedzy Uczniowskiej młodszym rocznikom XII LO (na pewno się przyda…). Na uroczystości byli obecni Rodzice, którzy nie kryli wzruszenia i zdziwienia, że te trzy lata minęły tak szybko…       

Imprezę uświetnili swoją obecnością przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji. Uczniowie odebrali świadectwa, a najlepsi z nich (w nauce i zachowaniu) – nagrody i nominacje na najwyższy stopień – kadeta dyplomowanego.                                                                                                  Teraz  przed naszymi absolwentami największe wyzwanie – egzamin maturalny.

ZAPRASZAMY DO GALERII..