Godziny dostępności nauczycieli


Godziny dostępności nauczycieli przeznaczone na konsultacje

 

 

Opis:  W ramach tych zajęć nauczyciel jest obowiązany do dostępności w szkole w wymiarze 1 godziny (60 min.) tygodniowo, a w przypadku nauczyciela zatrudnionego w wymiarze niższym niż 1/2 obowiązkowego wymiaru zajęć – w wymiarze 1 godziny w ciągu 2 tygodni, w trakcie której, odpowiednio do potrzeb, prowadzi konsultacje dla uczniów, wychowanków lub ich rodziców. Proszę w wierszu przy swoim nazwisku wpisać dzień i godzinę rozpoczęcia dyżuru.

L.p. Nazwisko i imię Przedmiot Wychowawstwo Dzień dyżuru Godzina dyżuru
1 dyr. Sobieraj Leszek Chemia  Poniedziałek  14:30-15:30
2 dyr. Kultys Krzysztof Wychowanie fizyczne  Piątek   9.00 – 10.00
3 Badyniak Joanna Edukacja Wczesnoszkolna 3b  piątek  13.30-14.30
4 Bromberek Luiza Matematyka 5a  poniedziałek  10:35-11:35
5 Butowska Anna Geografia II A LO  środa  14.30-15.30
6 ks.Ciołek Wojciech Religia  środa  10.45-11.45
7 Franczak – Kocieniewska K. Pedagog  wtorek 8.00 – 9.00
8 Gabruś Joanna N-l wspomagający  Poniedziałek 10.45 – 11.45
9 Garbulski Marcin Fizyka, Informatyka, chemia  Poniedziałek 13:30 – 14:30
10 Geburczyk Aleksandra Język angielski  Poniedziałek  15.20 – 16.20
11 Iwańska Katarzyna Matematyka, chemia 8c  Piątek

czwartek

7.25 – 7.55

7:25-7:55

12 Jadzińska Urszula Edukacja Wczesnoszkolna 3a  poniedziałek  11.35 – 12.35
13 Jarosz Mirosław Wychowanie fizyczne  środa  11.35- 12.35
14 Kaczmarek  Małgorzata Logopeda, wychowawca świetlicy  czwartek 10.00 – 11.00
15 Kaźmierska-Urbanek Arleta Język angielski  Piątek  8.50 – 9.50
16 Kletkiewicz Lucyna wychowawca świetlicy  Czwartek  8:00-9:00
17 Kliniewska Lidia Matematyka 8b  środa 14:30 – 15:30
18 Kosmala Maciej Technika, Informatyka, EdB  poniedziałek  9.35 – 10.35
19 Kowalczyk-Wojtkowiak Marta Muzyka,  Wiedza o Kulturze, Filozofia, Plastyka  środa 9.50 – 10.50
20 Kozłowska Violetta Historia, WOS 8d  środa  6.55 – 7.55
21 Kurowski Jacek Historia, WOS, HiT IV A LO  piątek

Wtorek

 8.55 – 9.15

12.45 – 13.30

22 Lewandowska Jolanta Wychowanie fizyczne  wtorek  9:40-10:40
23 Lubrant Arleta Wychowanie przedszkolne Odz. “0”  poniedziałek  12.30-13.30
24 Myślińska Renata Edukacja Wczesnoszkolna 1a  piątek 7.50-8.50
25 Nawrocka Katarzyna Język angielski  poniedziałek  14.30-15.30
26 Niemczyk – Zając Aleksandra Edukacja Wczesnoszkolna 1c  czwartek  8.50-9.50
27 Nowak – Florczak Agnieszka N-l wspomagający  środa  7.55-8.55
28 Orcholska Katarzyna Edukacja Wczesnoszkolna 2a  czwartek  13.30-14.30
29 Petrich Monika N-l wspomagający  piątek  12:30- 13:30
30 Puchalska Sandra Edukacja Wczesnoszkolna 2c  piątek  9:45-10:45
31 Schutta Piotr N-l wspomagający  czwartek  13:30-14:30
32 Sobocińska Marta Biologia, przyroda 4b  środa  11:45-12:45
33 Sokal Izabella Plastyka
34 Szczepaniak Jarosław Wychowanie fizyczne III A LO  piątek  8.45 – 9.45
35 Szot Beata Język angielski 8a
36 Sztuba Katarzyna Język polski 5b piątek  9:50- 10.50
37 Theuss Anna Matematyka 6a  poniedziałek  15.15-16.15
38 Tomaszewska Anna Język niemiecki I A LO  czwartek  7.55 – 8.55
39 Wachowska Marzena Język polski 7a  środa  13.30 – 14.30
40 Wawrzynowicz Martyna Edukacja Wczesnoszkolna 1b  poniedziałek  11:30 – 12:30
41 Wełnińska-Ginther Małgorzata Religia  poniedziałek  10.35-11.35
42 Winiecka Agnieszka Język polski, język angielski  wtorek  7.55 – 8.55
43 Wiśniewska Agnieszka Język polski 6b  wtorek  9.45-10.45
44 Wiśniewska Anna Język polski, N-l bibliotekarz 4a  wtorek  12.30- 13.30
45 Witkowska Iwona Język polski  czwartek  9.30-10.30
47 ks. Wnuk Radosław Religia  poniedziałek  13.30-14.30
48 Wolnik Mariola Edukacja Wczesnoszkolna, historia 2b  środa  15.30-16.30
49 Zamojda Anna N-l bibliotekarz, wychowawca świetlicy piątek 8.45 – 9.45
50 Ziółkowska Ewa Pedagog  czwartek  7.50 – 8.50