Nasz projekt „Love Music, love yourself!” nagrodzony w prestiżowym konkursie European Language Label 2024!

• To wydarzenie minęło.

Głosujemy na Nasz projekt w ramach BBO nr 815.

2 listopada 2023 @ 12:00 - 30 listopada 2023 @ 12:00

Karta do głosowania znajduje się na stronie: www.bydgoszcz.pl/bbo. Głosowanie odbywa się tylko w formie elektronicznej. Nie ma papierowych kart do głosowania.

Projekt dotyczy stworzenia nowego placu zabaw dla dzieci na bazie dotychczas istniejącego.

Projekt zakłada:

1. Wymianę nawierzchni, na jednolitą, gumowa, wylewaną dwuwarstwową i elastyczną powierzchnię, w przyjaznej i ciekawej dla dzieci kolorystyce.

2. Powiększenie obszaru placu zabaw, czyli wykorzystanie pełnego obszaru pomiędzy salą gimnastyczną, boiskiem, bieżnią(inwestycja zaplanowana na rok 2024) i tarasem.

3. Wyposażenie placu zabaw w nowe atrakcyjne elementy do zabawy oraz proste przyrządy do podstawowych ćwiczeń gimnastycznych i ogólnorozwojowych.

Plac zabaw ma być docelowo miejscem radosnej zabawy i pierwszej aktywności fizycznej najmłodszych mieszkańców osiedla, odbywających się w bezpiecznych warunkach.

Początek:
2 listopada 2023 @ 12:00