Osiągnięcia sportowe

NASZA SZTAFETA ZAJĘŁA IV MIEJSCE!

Dnia 28.09.2021 odbyły się zawody na stadionie Zawiszy w biegach sztafetowych. Nasze uczennice wystąpiły w sztafecie olimpijskiej (400m, 300m, 200m, 100m)w składzie: Dorna Urszula kl. 7d. Czyż Amelia kl.7d, Hejmej Patrycja kl. .7a, Filipiak Maja kl.6a, Bertling Vanessa kl. 7d. Zajęły III miejsce w Bydgoszczy . GRATULUJEMY!

ROWEROWY MISTRZ ZS24 -KLASA 3A

Rowerowy Mistrz ZS nr 24-wyniki. W dniach od 1 do 30 czerwca 2021 roku uczniowie Naszej szkoły, „kręcili kilometry” w ramach akcji „Rowerowy Mistrz ZS nr 24 w Bydgoszczy”, będącej częścią ogólnopolskiego projektu „Rowerowa stolica Polski”. Drużyną klasową, która „wykręciła” największą liczbę kilometrów, przez najwięcej uczniów danej klasy, okazała się KLASA 3A – ich wynik to 952,83 km. Klasa 3Aw nagrodę uda się do kina, na wybrany przez siebie film. Emocje związane z konkursem towarzyszyły do ostatniego dnia, rywalizacja była bardzo zacięta a zasady Fair Play towarzyszyły podczas całych zawodów. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a nagrodzonym GRATULUJEMY! Wszyscy biorący udział w zabawie są zwycięzcami. Do zobaczenia na trasie podczas kolejnej edycji konkursu rowerowego!!!

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Gratulacje dla naszych uczennic, które w zawodach organizowanych przez SZS w Bydgoszczy w dniu o6.10.2021 zajęły IV miejsce . Wystąpiły w składzie: Dorna Urszula kl.7d, Hejmej Patrycja kl. 7a, Szcześniak Lena kl.5a, Gryczewska Katarzyna kl.5a, Wróblewska Martyna kl.5a oraz Tyc Antonina i Gilewska Helena z kl. 5b. Życzymy dalszych tak wielkich sukcesów . .