W konkursie ‘English is Everywhere’ Mateusz Wojciechowski zajął trzecie miejsce!


W konkursie ‘English is Everywhere’,  zorganizowanym przez  IX LO z Bydgoszczy, wzięło wstępnie udział prawie 500 uczniów z 37 szkół. Do półfinału zakwalifikowało się jedynie 10% młodych, zdolnych entuzjastów języka angielskiego. 
Dziś, 23 kwietnia, dla finałowej piętnastki przygotowano nie lada konkursowe  zadanie. Należało przygotować prezentację jednego, wybranego aspektu kraju anglojęzycznego i przedstawić ją przed wszystkimi uczestnikami oraz ich opiekunami. Ostatecznie nasz Uczeń – Mateusz Wojciechowski z klasy 8a, zrobił niemałe wrażenie na jury, opowiadając o najbardziej wartościowych szkockich  wynalazkach. Zajął trzecie miejsce i otrzymał cenne nagrody.
Gratulujemy Mateuszowi oraz pani Agnieszce Gaus- Tessie.