Awanse uczniom klas policyjnych wręczone.


W piątek 8 marca, w XII Liceum Ogólnokształcącym w Bydgoszczy odbyła się ceremonia awansu uczniów klas policyjnych. Na stopień kadeta awansowali: Julia Kopczyńska, Wiktoria Koral, Bartosz Lorek, Nikola Wilińska, Jan Milas, Oliwier Siejkowski, Maja Browarczyk, Wiktoria Ciechanowska, Maksymilian Falenta, Jagoda Jopek, Ernest Karas, Jakub Kasperski, Anastasia Kharkvaia, Eryk Klein, Nadia Koczwara, Zuzanna Monarcha, Martyna Palusiak, Julia Piotrowska, Kinga Proksa, Aleksandra Siwiec, Jakub Słomski, Wiktor Trzpiot, Ostap Wiese, Natalia Zaręba, Zuzanna Zaręba, Laura Ziętara, Kamil Zymowski oraz Szymon Korzan. Jakub Kaźmierczak otrzymał stopień starszego kadeta, a Bartosz Michalski i Mateusz Krygier awansowali na stopień kadeta sztabowego. 
Awanse wręczali dyrektor mgr inż Leszek Sobieraj oraz Aspirant Sztabowy Szymon Porażyński za wyjątkową frekwencję, wzorowe zachowanie oraz doskonałe oceny. 
Warto dodać, że uczniowie mają szansę na otrzymanie takiego awansu co semestr, co stanowi dodatkową motywację do ciężkiej pracy.
 
Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych!