Ignacy Giernatowski doceniony przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy

W dniu 19 czerwca 2023 na uroczystej Gali Laureatów Konkursów Przedmiotowych i Olimpiad Ignacy Giernatowski odebrał z rąk Prezydenta Miasta Bydgoszczy list gratulacyjny oraz nagrodę za tytuł  laureata przedmiotowego konkursu z chemii organizowanego pod patronatem Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty. Na gali doceniono również pracę i zaangażowanie opiekuna Ignacego – panią Katarzynę Iwańską. Serdecznie gratulujemy!

„MISTRZYNI SZYMBORSKA”

Szkoła zakończyła realizację OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU „MISTRZYNI SZYMBORSKA” stworzonego z okazji setnych urodzin poetki przez nauczycieli z całej Polski. Od stycznia do maja klasy SP i LO pod kierunkiem swoich polonistek oraz we współpracy z biblioteką szkolną podejmowały różne zadania związane z życiem i twórczością polskiej Noblistki. Oto kilka fotografii przedstawiających niektóre działania.