Z WIZYTĄ W TLENIU…

We wtorek 20 września  2022 r. na wyjeździe integracyjnym uczniów klas policyjnych odwiedził podinspektor Jarosław Zdunek – Pierwszy Zastępca Komendanta Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, kom. Radosław Grześkowiak – Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy oraz Leszek Sobieraj – Dyrektor Zespołu Szkół nr 24 im. M. Rejewskiego. Goście obserwowali zajęcia z musztry uczniów klas mundurowych o profilu policyjnym XII LO, które zrobiły ogromne wrażenie. Opiekunowie klas zameldowali, iż integracja uczniów XII LO przebiega zgodnie z planem i jest wzorowa.

Gala laureatów konkursów przedmiotowych i olimpiad.

Z dumą informujemy, iż dnia 12 września 2022r. podczas uroczystej gali uczniom i ich nauczycielom wręczone zostały nagrody Prezydenta Miasta Bydgoszczy za szczególne osiągnięcia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Wśród nagrodzonych był absolwent SP40 Jakub Dutkiewicz  oraz Pani Lidia Kliniewska, która poprowadziła ucznia do tego matematycznego sukcesu.

Gratulujemy wszystkim laureatom i finalistom konkursów przedmiotowych.