UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022.


Dnia 24 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W ZS 24 uroczystość została podzielona na trzy części. Najwcześniej rok szkolny 2021/2022 kończyli uczniowie klas 1-4 SP, następnie dyplomy ukończenia pierwszego etapu nauki odbierali uczniowie oddziału „0”. W czasie ostatniej części zakończenia roku szkolnego przez najstarszych uczniów szkoły wszyscy, których średnia ocen wyniosła 4,75 otrzymali promocję z wyróżnieniem oraz nagrody. Podziękowania zostały również złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły. Dyplomy uznania otrzymali uczniowie, którzy ze znakomitym wynikiem brali udział w konkursach międzyszkolnych. Podziękowania za wzorową postawę i godne reprezentowanie szkoły  na uroczystościach miejskich związanych czczeniem rocznic związanych z historią Polski i Bydgoszczy otrzymali harcerze ze szkolnej 40 Bydgoskiej Drużyny Harcerskie “Synowie i Córki Wiatru” im. rtm. Witolda Pileckiego. Dyrektor Leszek Sobieraj wręczył trzy statuetki PRZYJACIELA SZKOŁY dla osób, które w szczególny sposób wspierały placówkę: p. Natalii Ślusarskiej, p. Piotrowi Kulczynskiemu i p. Ewie i Tomaszowi Gryczewskim. Najlepsi kadeci klas mundurowych o profilu policyjnym XII LO odebrali z rąk przedstawicieli Policji i Dyrektora szkoły, nominacje na wyższe stopnie w hierarchii klasy policyjnej, a także nagrody SUPERKADETA za szczególne osiągnięcia.  Po części oficjalnej nastąpiła bardzo ciekawa i urozmaicona część artystyczna zaprezentowana przez uczniów. W trakcie uroczystości Pan Dyrektor w szczególny sposób podziękował  p. Dorocie Podpince wieloletniemu i zasłużonemu wicedyrektorowi szkoły- która przechodzi na emeryturę. Pan Dyrektor podziękował również p. Danucie Michałowskiej –nauczycielce plastyki oraz  p. Małgorzacie Lutowskiej nauczycielce języka niemieckiego, które zakończyły współpracę z ZS24.

Życzył także wszystkim uczniom udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku.