ERASMUS+ „LOVE MUSIC, LOVE YOURSELF!”

Od 8 do 10 czerwca 2022 r. Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy, gościł zagranicznych partnerów projektu Erasmus+ : „Love Music, Love Yourself!”. Nasi Goście po staropolskim powitaniu (chlebem i solą) zwiedzili naszą szkołę i zobaczyli przygotowane specjalnie dla nich występy wokalno-taneczne. Na ich zakończenie wspólnie z nami zatańczyli poloneza. Kolejnego dnia  Goście zwiedzili Bydgoszcz oraz uczestniczyli w zajęciach muzykoterapii. Ostatniego dnia pobytu w pojechali do Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni, gdzie od 29 lat odbywa się Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży. Wieczorem, zaproszeni przez rodziców, uczestniczyli w balu ósmoklasistów.