ŚWIATOWY TYDZIEŃ MÓZGU 2022

Od 14 do 18 marca br., odbędzie się kolejna edycja „Tygodnia Mózgu”. Miasto Bydgoszcz jest partnerem akcji. Celem wydarzenia jest popularyzacja aktualnej wiedzy o mózgu i umyśle, rozważenie możliwości wykorzystania jej w szkolnej praktyce oraz codziennych skutków szkodliwego oddziaływania mitów psychopedagogicznych.

Poniżej linki do Tygodnia Mózgu  2022:

Zapraszamy licealistów na cykl wykładów w ramach Światowego Tygodnia Mózgu! Spotkania będą transmitowane poprzez platformę YouTube.

Wykłady transmitowane przez KPCEN w Bydgoszczy:

Dla uczniów SP, nauczyciele biologii i przyrody przeprowadzą lekcje na temat wiedzy o mózgu, układzie nerwowym i jego działaniu. Tydzień Mózgu zakończy się wystawą plakatów na temat mózgu i jego działaniu.