Studniówka 2024


Na balu maturalnym w piątek, 12 stycznia w Bydgoskiej Sali Bankietowej w Brzozie bawili się uczniowie klasy maturalnej XII Liceum Ogólnokształcącego. Dyrektor szkoły, Leszek Sobieraj przywitał uczniów i gości oraz podkreślił, że studniówka to ważny moment edukacji, w którym młodzi ludzie nie tylko świętują nadchodzący szereg wyzwań, ale także zamykają ważny rozdział w ich życiu. Symboliczną lampką szampana i tradycyjnym polonezem, którego maturzyści ćwiczyli pod czujnym okiem Pani Marty Kowalczyk-Wojtkowiak oraz Pana Mirosława Jarosza uczniowie rozpoczęli ten wyjątkowy wieczór.

Młodzież przygotowała krótki program artystyczny w humorystycznej formie, dziękując nauczycielom za trud włożony w edukację.

Po części oficjalnej uczniowie, nauczyciele i goście zasiedli do stołów, a potem to już tańce do białego rana…..

Przepiękne kreacje maturzystek i eleganckie garnitury maturzystów połyskiwały w blasku świateł oraz fleszy aparatów na specjalnie przygotowanej ściance studniówkowej. Ciekawą pamiątką z uroczystości były krótkie filmy, które można było wykonać przy pomocy Wideobudki 360 stopni.

Szczególne podziękowania za wspaniałą organizację studniówki składamy Pani Wioletcie Niezbeckiej, przewodniczącej Rady Rodziców oraz Jarosławowi Szczepaniakowi, wychowawcy klasy.