Realizujemy w 2024 trzy projekty w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych!!!


Dyrektor Zespołu Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy wraz z nauczycielami: Panią Anną Wiśniewską, Panią Lidią Kliniewską oraz Panem Jarosławem Szczepaniakiem uczestniczyli w uroczystym wręczeniu dyplomów Bydgoskich Grantów Oświatowych – 2024r. w Pałacu Młodzieży. Jest to ogromne wyróżnienie i radość, że nasze projekty zostały docenione, tym samym zostaną sfinansowane ze środków budżetowych.

Już 24 kwietnia 2024 r. realizowany będzie pierwszy projekt „Leksykon mediacji” – konferencja dla dyrektorów i mediatorów szkolnych bydgoskich szkół, którego celem jest propagowanie mediacji rówieśniczych, jako sposobu rozwiązywania konfliktów w społeczności szkolnej.

W maju będziemy realizować konkurs „Twierdza Szyfrów i Zagadek logicznych Mariana Rejewskiego” adresowany do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego zainteresowanych niebanalną rozrywką zwaną popularnie „rozkoszami łamania głowy”, łączącą wysiłek intelektualny z dobrą zabawą i aktywną formą spędzania wolnego czasu.

Natomiast w grudniu zapraszamy na 3 edycję turnieju sportowo – obronnego dla klas mundurowych o profilu policyjnym o puchar Dyrektora XII Liceum Ogólnokształcącego i Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy „Łączy nas mundur i troska o bezpieczeństwo innych”.

Serdecznie gratulujemy autorom projektów oraz z niecierpliwością czekamy na ich realizację!