KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

W dniu 22 grudnia 2022 r. odbył się w naszej szkole coroczny koncert Kolęd i Pastorałek. W programie jasełkowym, przeplatanym kolędami i pastorałkami polskimi, udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 40 oraz XII LO z klas o profilu policyjnym.
Ten urokliwy i nastrojowy program przygotowały Panie Małgorzata Wełnińska-Ginther i Marta Kowalczyk-Wojtkowiak. Końcowym akcentem występu była piosenka wykonana w języku polskim i ukraińskim przez dzieci z klasy 5b, pod opieka Pani Katarzyny Sztuby.
Młodym aktorom oraz ich opiekunkom gratulujemy i dziękujemy za wspaniały występ, a całe społeczności Zespołu Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy, życzymy zdrowych, spokojnych i spędzonych rodzinnie Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2023 Roku.