Bezpieczna droga do szkoły. Akcja – Nie podwożę dziecka bezpośrednio pod szkołę!

W celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom na terenie naszej szkoły zwracamy się z prośbą do rodziców odwożących i odbierających dzieci o niepodjeżdżanie bezpośrednio pod placówkę.

Ulica Puszczykowa jest ulicą wąską i wykonywane manewry często stanowią zagrożenie dla poruszających się pieszo uczniów.

Niejednokrotnie dochodzi do niebezpiecznych sytuacji zarówno na ulicy, chodniku, jak i na terenie parkingu szkolnego.

Uczniowie nie muszą być podwiezieni pod drzwi wejściowe szkoły. Mogą kilkanaście metrów pokonać pieszo. Dotyczy to również odbierania dziecka po zajęciach.

Prosimy, aby kierujący pojazdami bezpiecznie zawracali na skrzyżowaniu ulic Puszczykowej i Drozdów lub wcześniej i nie wjeżdżali głębiej w ul Puszczykową.

Ze względu na bezpieczeństwo naszych uczniów dowożących obowiązuje zakaz wjazdu na teren szkoły.

Przypominamy!

Uczniowie klas 1-3 wchodzą do szkoły wejściem przy sekretariacie.

Uczniowie klas 4-8 i liceum wchodzą wejściem głównym.

Uczniowie nie wchodzą na teren szkoły przejściem przez wjazd na parking.

Na ternie szkoły za ogrodzeniem, na parkingu i boisku nie poruszamy się również na rowerach, deskorolkach itp.