Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Dnia 21 czerwca 2024 roku odbyło się zakończenia roku szkolnego, który był pełen wyzwań, szczególnie dla uczniów klas 1 szkoły podstawowej oraz nowo powstałych klas psychologiczno-prawnych.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy, Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, Komendy Wojewódzkiej w Bydgoszczy, rodzice oraz uczniowie. Szczególnie podniosłym momentem było pożegnanie i złożenie podziękowań za współpracę, zaangażowanie oraz aktywne uczestnictwo w edukacji klas policyjnych insp. Witoldowi Markiewiczowi, Komendantowi Miejskiemu Policji w Bydgoszczy w imieniu którego podziękowania odebrał podinspektor Marcin Wyłuba, Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy.

W trakcie uroczystości uczniom wyróżniającym się szczególnymi osiągnięciami edukacyjnymi wręczono świadectwa z wyróżnieniem, natomiast uczniom, którzy przełamują swoje ograniczenia wręczono nagrody „Puszczyka”. Szkolny Zespół Taneczny zaprezentował swoje umiejętności w „Tańcu piratów”.

Zakończenie roku szkolnego to nie tylko czas podsumowań i nagród, ale także moment refleksji i pożegnań. Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych i radosnych wakacji!!!