Rozpoczynamy zapisy na „Bydgoskie półkolonie 2023”


Zapisy prowadzone będą tylko elektroniczne – od 29 maja 2023r. godz. 10.00 do 04 czerwca 2023 r. godz. 23.59. W przypadku większej liczby chętnych niż miejsc decydowała będzie kolejność zgłoszeń. Dostęp do strony naborowej: https://pozaszkolne.vulcan.net.pl/bydgoszczpolkolonie.

W zakładce Oferta znajduje się lista jednostek, w których będą odbywać się półkolonie, wraz z terminami. W półkoloniach mogą brać udział uczniowie bydgoskich szkół do 13. roku życia. Każdy uczeń może skorzystać maksymalnie z dwóch tygodniowych (pięciodniowych) turnusów. Udział w półkoloniach jest bezpłatny. Rodzic pokrywa jedynie koszt wyżywienia 150 zł za turnus oraz wyposaża dziecko w Bydgoską Kartę Miejską. Uczestnicy będą objęci opieką w godzinach 7.30 – 15.30. Warunkiem uczestnictwa w półkoloniach jest posiadanie legitymacji szkolnej i Bydgoskiej Karty Miejskiej.

W Zespole Szkół nr 24 im. M .Rejewskiego półkolonie odbywać się będą w dwóch turnusach:

I Turnus  26.06 – 30.06.2023r.

II Turnus 3.07 – 7.07.2023r.

 

Zachęcamy już teraz do zajrzenia na stronę naborową https://pozaszkolne.vulcan.net.pl/bydgoszczpolkolonie, na której można zapoznać się z miejscami i terminami półkolonii, jak również z opisem zasad naboru.