„Z Marianem Rejewskim w tle”-konkurs


Fundacja Historyczna im. Mariana Rejewskiego przy współpracy Zespołu Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy ogłasza konkurs fotograficzn0-historyczny pod nazwą: „Z Marianem Rejewskim w tle”.

Prace na płycie CD lub pendrive najlepiej wysyłać na adres e-mail fundacji – fundacjarejewskiego@op.pl z dopiskiem “KONKURS Z MARIANEM REJEWSKIM W TLE”, termin: do 1 grudnia.

Nagrody i dyplomy

Na autorów najciekawszych prac i jednocześnie zawierających najwięcej miejsc – czekają nagrody i dyplomy. Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w Zespole Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i średnich z terenu miasta Bydgoszczy oraz Powiatu Bydgoskiego.

Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu.

Z naszej strony życzymy wszystkim owocnych poszukiwań miejsc związanych z naszym patronem, które rozsiane są nie tylko w Bydgoszczy, ale także w wielu innych miejscowościach, również za granicami naszego kraju.

Dla autorów najciekawszych prac i jednocześnie zawierających najwięcej miejsc przygotowaliśmy nagrody i dyplomy.

[regulamin]

[karta zgłoszeniowa]