Rowerowy Mistrz ZS nr 24-wyniki.


W dniach od 1 do 30 czerwca 2021 roku uczniowie Naszej szkoły, „kręcili kilometry” w ramach akcji „Rowerowy Mistrz ZS nr 24 w Bydgoszczy”, będącej częścią ogólnopolskiego projektu „Rowerowa stolica Polski”.

Przejechane na rowerze kilometry liczone były za pomocą dedykowanej aplikacji „Aktywne miasta”. Każdy z uczniów, poza najważniejszym aspektem tej akcji, czyli aktywnością rowerową na świeżym powietrzu, kolekcjonował przejechane kilometry na koncie własnym oraz klasowym.

Poniżej zaprezentowani zostali najlepsi, najbardziej wytrwali uczestnicy naszej zabawy.

Kategoria indywidualna:

1 miejsce w klasyfikacji generalnej: Kajetan Dutkiewicz, klasa 5b (I miejsce w klasyfikacji klas 4-6) – 1087,13 km

2 miejsce w klasyfikacji generalnej: Jakub Dutkiewicz, klasa 8d (I miejsce w klasyfikacji klas 7-8) – 1003,93 km

3 miejsce w klasyfikacji generalnej: Wiktoria Rucińska, klasa 3a (I miejsce w klasyfikacji klas 1-3) –  326,89 km

 

Wymienieni powyżej laureaci konkursu otrzymają indywidualne nagrody rzeczowe, tematycznie związane z aktywnością rowerową.

 

Kategoria drużynowa:

Drużyną klasową, która „wykręciła” największą liczbę kilometrów, przez najwięcej uczniów danej klasy, okazała się KLASA 3A – ich wynik to 952,83 km.

 

Ten oddział naszej szkoły w nagrodę uda się do kina, na wybrany przez siebie film.

 

Emocje związane z konkursem towarzyszyły do ostatniego dnia, rywalizacja była bardzo zacięta a zasady Fair Play towarzyszyły podczas całych zawodów. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a nagrodzonym GRATULUJEMY! Wszyscy biorący udział w zabawie są zwycięzcami.

Do zobaczenia na trasie podczas kolejnej edycji konkursu rowerowego!!!

 

                                                                                             Organizatorzy:

Maciej Kosmala i Krzysztof Kultys