zAPRASZAMY PRZYSZŁYCH UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH WRAZ Z RODZICAMI

Program:

17:00 ; 18:00 Powitanie przyszłych uczniów i rodziców przez mgr inż. Leszka Sobieraja, Dyrektora szkoły na małej sali gimnastycznej.

17.15 ; 18.15 Wycieczka po szkole i udział w zajęciach przygotowanych przez nauczycieli w salach lekcyjnych, bibliotece, świetlicy i sali gimnastycznej.

sala gimnastyczna Centrum Tańca GABI, PATER-SPORT, Szkoła Języków Obcych Yes , Juventus, ABIKS, MS SPORT – ED, BUSHI-DO (oferta zajęć pozalekcyjnych). Zajęcia sportowe.

świetlica szkolna Zabawy z XBOXEM – gry ruchowe z wykorzystaniem kamerki internetowej. Muzyczne zabawy z bum, bum rurkami.

sala nr 1 Wspólne tworzenie geometrycznego smoka w formacie A0. Groźny jak smok – wspólne zdjęcie ze smokiem.

sala nr 2 Eksperymenty: magiczny cynamon, cukierkowa tęcza, kolorowy deszcz, wulkan, malowanie na mleku i wiele innych…

sala nr 3 Grafomotoryka w zabawach ukryta; układanie imion z patyczków, prowadzenie linii oburącz – tor wyścigowy, zabawy z korbo klockami.

sala nr 4 Zabawy matematyczne m.in. “Cukierek”, gra matematyczna na tablicy multimedialnej ”Policz ile jest razem”, układanie figur i sekwencji z patyczków.

sala nr 5 Programowanie robotów edukacyjnych Ozobot połączone z językiem angielskim – trasa w kształcie smoka.

zerówka Zabawy muzyczno-plastyczne “Zimo baw się z nami”; „Biała tafla”, “Zimowy pejzaż”, “Pada śnieg”, zabawa muzyczno-ruchowa “Zimowe zabawy”.

biblioteka Biblioteczne spotkanie ze smokiem.

Zapraszamy również do zabawy na podłodze interaktywnej!