FERIE W BYDGOSZCZY

W związku ze zbliżającym się terminem ferii zimowych informuję, że w dniach od 12 lutego 2024 r. do 23 lutego 2024 r. uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych funkcjonujących na terenie Miasta Bydgoszczy, będą mogli bezpłatnie korzystać:

• z basenów zarządzanych przez Bydgoskie Centrum Sportu, z basenu w Pałacu Młodzieży, pływalni przy Zespole Szkół nr 5 i lodowiska przy Tomasza Golloba 7 w każdy dzień roboczy od chwili otwarcia do godziny 1400,
  • z lodowiska Torbyd w każdy dzień roboczy w godzinach 9:30-10:45 oraz 11:15-12:30.

Z ww. obiektów bezpłatnie korzystać mogą uczniowie uczęszczający do bydgoskich szkół po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej oraz dzieci do 7 lat, wejście z opiekunem (obowiązek opłaty za bilet przez opiekuna).